Winter Giveaway 12.11.2016-12.12.2016

Friday 11 November 2016


 Przeczytaj po polsku      Read in English

Zima nadchodzi, więc to chyba najlepszy czas na rozgrzanie atmosfery konkursem (albo jak to niektórzy nazywają „rozdaniem”) - bez względu na to czy mieszkasz w Polsce, w Europie czy gdziekolwiek indziej, tym razem będę wysyłać paczkę zagranicę. Ale najpierw zacznijmy od informacji o tym jak wziąć udział w konkursie, co musicie zrobić, aby wygrać oraz przede wszystkim co możecie wygrać.

Tak jak napisałam już wcześniej tym razem nie ma ograniczeń jeśli chodzi o miejsce zamieszkania. Tym razem paczuszka jest skromniejsza, ale nie liczy się liczba, a jakość, dlatego też wybrałam produkty, które według mnie są dobre i ciekawe. Oczywiście zdradzę Wam tylko „kosmetyczną” część paczki, reszta pozostanie tajemnicą, ale powiem Wam, że paczka ma charakter świąteczny/zimowy. Co tym razem jest do wygrania? Tym razem jest to szczotka Michel Mercier w formacie podróżnym oraz Olejek do kąpieli marki Bioderma. Pozostała zawartość paczki pozostaje sekretem.

CO NALEŻY ZROBIĆ ABY WYGRAĆ?
Przede wszystkim trzeba być obserwatorem between dots, więc jeśli jeszcze nie subskrybujecie tego małego okruszka w internecie to widget google do obserwowania znajdziecie po prawej stronie bloga. Oprócz obserwowania należy jeszcze odpowiedzieć na dwa pytania: Jaki produkt jest Twoim ulubieńcem na rok 2016 i dlaczego? oraz drugie pytanie: Jaka się Twoja ulubiona świąteczna bądź zimowa tradycja?
Miło mi będzie jeśli podzielicie się informacją nt. konkursu. Możecie mnie również zaobserwować na portalach takich jak pinterest, facebook, bloglovin czy instagram. Jeśli będę miała problem z wyborem zwycięzcy wtedy sprawdzę te „media” aby zasięgnąć porady, jednak nie jest to warunek udziału w konkursie - jeśli nie posiadasz konta na facebooku, pintereście czy IG to nadal masz szansę wygrać.
Jak wziąć udział? Jak zwykle zgłoszenie odbywa się poprzez formularz dostępny pod adresem:

Konkurs trwa od 12.11.2016 do 12.12.2016


REGULAMIN
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga betweendots.blogspot.com
2. Konkurs jest skierowany do czytelników bloga
3. Udział w konkursie mogą brać jedynie osoby pełnoletnie, nie musisz mieszkać w Polsce.
4. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytania: Jaki produkt jest Twoim ulubieńcem na rok 2016 i dlaczego? oraz: Jaka się Twoja ulubiona świąteczna bądź zimowa tradycja? Nagroda zostanie przyznana najciekawszej wypowiedzi, w przypadku gdyby wybrane zostało kilka odpowiedzi decydować będą dodatkowe aktywności uczestników konkursu.
Konkurs trwa w terminie 12.11.2016 do 12.12.2016 (do godziny 24). Wyniki konkursu pojawią się w ciągu 7 dni od zakończenia - tj. do dnia 19.12.2016 do godziny 24.
5. Przyznana zostanie jedna nagroda - szczotka Michel Mercier w formacie podróżnym oraz Olejek do kąpieli marki Bioderma + niewielka paczka-niespodzianka.
6. Organizator konkursu zobowiązuje się do wysłania paczki w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników. 7. Jednocześnie organizator konkursu nie jest odpowiedzialny za opóźnienia i problemy ze strony Poczty Polskiej.
8. Jeśli zwycięzca nie odpowie na wiadomość o wygranej w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników nagroda zostaje przyznana innemu uczestnikowi konkursu.
9. Zgłaszając się do konkursu autor pozwala na opublikowanie swojej odpowiedzi konkursowej na łamach bloga betweendots, akceptuje regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania nagrody.
10. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Mam nadzieje, że ten regulamin Was nie przestraszy, powiem Wam, że przetłumaczenie go na angielski było dla mnie koszmarem - najczęściej robie tłumaczenia z angielskiego, a nie z polskiego i zazwyczaj nie podejmuje się tłumaczeń „prawniczego bełkotu”.

W formularzu pojawiło się dodatkowe pytanie, które ma bardziej na celu ułatwienie kontaktu ze mną - jeśli chcecie abym poruszyła jakiś konkretny temat na blogu, napisała o czymś to śmiało możecie zostawić mi taką informację.


Mam nadzieje, że weźmiecie udział w tym konkursie. Nie mogę się doczekać na Wasze odpowiedzi :)

32 comments

 1. ohh, aż wzięłam udział

  ReplyDelete
 2. Nie biorę udziału, ale życzę reszcie dziewczyn powodzenia! ^-^

  Zapraszam na swojego Bloga Sakurakotoo

  ReplyDelete
 3. powodzenia dziewczynki :* ja się zgłosiłam :)

  ReplyDelete
 4. Biorę udział, nie przepuszczam tak fantastycznej okazji :)
  Pozdrowienia :)

  ReplyDelete
 5. Życzę powodzenia, nie mam szczęścia do rozdań :]

  ReplyDelete
 6. Chętnie wziełabym udział ale nie mieszkam w Polsce :P Innym życzę powodzenia :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Konkurs jest międzynarodowy - nie ma ograniczeń co do miejsca zamieszkania :)

   Delete
 7. Osobiście też myślę nad tym, aby zorganizować w końcu jakiś konkurs :)

  ReplyDelete
 8. Konkurs bardzo przyjemny wszystkim życzę powodzenia,ja jednak nie biorę udziału gdyż po tylu staraniach nigdy nic nie wygrywając straciłam nadzieję ;P
  KLIK-MÓJ BLOG <--Zapraszam do siebie na nowy post i zachęcam do obserwowania :)

  ReplyDelete
 9. Wzięłam udział, a co mi tam. :D

  ReplyDelete
 10. Zawsze mnie zastanawia ile osób się w takie coś bawi :D. Ja jestem jak zwykle zbyt leniwy by się włączyć :D, ale mam nadzieję, że odzew będzie satysfakcjonujący, bez tego Cie obserwuję.

  ReplyDelete
 11. Super pomysł :) intrygująca jest ta pozostała zawartość paczuszki :)

  ReplyDelete
 12. Bardzo fajny konkurs, powodzenia! :)
  pozdrawiam cieplutko myszko :*
  ayuna-chan.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Powodzenia wszystkim ;)

  Zapraszam:
  unnormall.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Really a great one especially around the holidays.

  ReplyDelete
 15. Nie wezmę udziału ale powodzenia wszystkim. :)

  ReplyDelete
 16. Życzę wszystkim powodzenia! :-)

  ReplyDelete
 17. ja dodam do obserwatorów bez udziału w konkursie, czy coś wygrałam? :D

  ReplyDelete
 18. a czy siostrzenice to bliźniaczki? bo ciąże bliźniacze zazwyczaj rozwiązują się dużo wcześniej :) z ciekawości pytam :)

  ReplyDelete
 19. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom :)

  jagodowasztuka.blogspot.com

  ReplyDelete
 20. Świetny pomysł na konkurs, powodzenia wszystkim życzę :) I obserwuję z przyjemnością :)

  ReplyDelete

© KHERBLOG | All about asian beauty, skincare and lifestyle. Design by FCD.